Keďže ideme v regresnej terapii do minulosti, tak sa často stretávame s otázkami takzvaných minulých životov alebo reinkarnácie.
Hľadajte odpovede aj na svoje otázky v týchto témach v článku na blogu Patrika Balinta
V regresnej terapii využívame najnovšie techniky asociatívneho vybavovania z pamäte, takže celé sedenie prebieha pri vedomí.
Cieľom terapie je stav, kedy nám minulosť už nevplýva na prítomnosť. Kedy minulosť ostáva len studnicou poznania.
Numerologický výklad
Nadhľad nad životným príbehom môže sprostredkovať aj numerológia. Nahrávku s numerologickým výkladom si môžete objednať tu...

Regresné stránky SR a ČR

www.patrikbalint.cz - Stránky Patrika Balinta pre ČR

www.amrit.sk - Stránky Janky Dudinskej, svedomitej a skúsenej terapeutky, ktorá je zároveň aj supervízorkou regresnej terapie

www.regreska.sk - Stránky Ajky Stunkel Rapantovej, ktorá má potenciál regresnú terapiu aj učiť

www.numerologia.sk - Zlatka (Petronela) Mokráňová ponúka okrem regresnej terapie aj numerologické poradenstvo. Hľadajte u nej precíznosť a cieľavedomosť.

www.riesenieproblemov.wgz.cz - Denisa Masaryková ponúka regresnú terapiu a doplnkové služby. Môže prekvapiť citlivosťou a hĺbavosťou.

www.milara.sk - Milada Ragasová ponúka okrem regresnej terapie aj ďalšie služby. Dá sa u nej nájsť priamosť a obratnosť.

www.regresterapia.sk - Mirka Nikolová pracuje ako praktický regresný terapeut. Druhým menom Miriam Príjemná, čo charakterizuje aj jej prístup v terapii.

www.regresnaterapia.net - Gabika Slaninková pracuje ako praktický regresný terapeut. Dá sa u nej nájsť empatia a citlivý prístup.

www.sibyla.estranky.cz - Stránky Lívie Karabelli, ktorá spája rôzne techniky vo svojej praxi. V terapii môže prekvapiť vynaliezavosťou.

www.regresnaterapeutka.sk - Maria Dragúňová pracuje ako praktický regresný terapeut. Dá sa u nej nájsť citlivosť a trpezlivosť.

www.regres.webnode.cz - stránky Jarky Rybanskej. Životné skúsenosti a triezvy pohľad môže byť u nej výhodou.

www.dunres.sk - Stránky Patricka Sir El Khatima. Zaoberá sa vývojom stránok a ezoterikou.

www.lecitel.unas.cz/lecitelstvi/regresni-psychoterapie - Liečiteľ František Libica používa regresné techniky vo svojej praxi a na stránkach ponúka zaujímavé pohľady z teórie a praxe regresnej terapie. Citlivosť a človečenský prístup je u neho výhodou.

www.psychoterapeuticky.cz - Stránky Ivana Oleniča, ktorého niekedy tvrdšia terapeutická ruka vie trafiť klinec po hlavičke

www.terapeutka.unas.cz/odkazy.htm - Stránky Jitky Prokop terapeutky a bádateľky. Svoje rozsiahle praktické skúsenosti na sebe v rôznych technikách bádania vedomia a očisty vnáša do terapeutického procesu.

www.regresnaterapia.eu - Stránky Danice Špavelkovej. Môžete u nej očakávať príjemný úsmev a naladenie.

www.dragomirecky.cz - stránky Andreja Dragomireckého, ktorý priniesol regresnú terapiu do Českej republiky