V novom systéme stránok regresnej terapie užívajte viac informácií a prehľadnosti. Budem rád, za každý podnet na zlepšenie. Kliknite pre písanie spätnej väzby... Patrik Balint.

Stránka prináša najkrajší zážitok v prehliadači Mozilla Firefox pri minimálnom rozlíšení 1024x780.

Stlačte F11 pre zobrazenie na celú obrazovku.
Predpôrodná príprava
Téma individuálnej predpôdornej prípravy súvisí s teóriou a hlavne praxou regresnej terapie.

Regresné stránky SR a ČR

www.patrikbalint.cz - Stránky Patrika Balinta pre ČR

www.amrit.sk - Stránky Janky Dudinskej, svedomitej a skúsenej terapeutky, ktorá je zároveň aj supervízorkou regresnej terapie

www.regreska.sk - Stránky Ajky Stunkel Rapantovej, ktorá má potenciál regresnú terapiu aj učiť

www.numerologia.sk - Zlatka (Petronela) Mokráňová ponúka okrem regresnej terapie aj numerologické poradenstvo. Hľadajte u nej precíznosť a cieľavedomosť.

www.riesenieproblemov.wgz.cz - Denisa Masaryková ponúka regresnú terapiu a doplnkové služby. Môže prekvapiť citlivosťou a hĺbavosťou.

www.milara.sk - Milada Ragasová ponúka okrem regresnej terapie aj ďalšie služby. Dá sa u nej nájsť priamosť a obratnosť.

www.regresterapia.sk - Mirka Nikolová pracuje ako praktický regresný terapeut. Druhým menom Miriam Príjemná, čo charakterizuje aj jej prístup v terapii.

www.regresnaterapia.net - Gabika Slaninková pracuje ako praktický regresný terapeut. Dá sa u nej nájsť empatia a citlivý prístup.

www.sibyla.estranky.cz - Stránky Lívie Karabelli, ktorá spája rôzne techniky vo svojej praxi. V terapii môže prekvapiť vynaliezavosťou.

www.regresnaterapeutka.sk - Maria Dragúňová pracuje ako praktický regresný terapeut. Dá sa u nej nájsť citlivosť a trpezlivosť.

www.regres.webnode.cz - stránky Jarky Rybanskej. Životné skúsenosti a triezvy pohľad môže byť u nej výhodou.

www.dunres.sk - Stránky Patricka Sir El Khatima. Zaoberá sa vývojom stránok a ezoterikou.

www.lecitel.unas.cz/lecitelstvi/regresni-psychoterapie - Liečiteľ František Libica používa regresné techniky vo svojej praxi a na stránkach ponúka zaujímavé pohľady z teórie a praxe regresnej terapie. Citlivosť a človečenský prístup je u neho výhodou.

www.psychoterapeuticky.cz - Stránky Ivana Oleniča, ktorého niekedy tvrdšia terapeutická ruka vie trafiť klinec po hlavičke

www.terapeutka.unas.cz/odkazy.htm - Stránky Jitky Prokop terapeutky a bádateľky. Svoje rozsiahle praktické skúsenosti na sebe v rôznych technikách bádania vedomia a očisty vnáša do terapeutického procesu.

www.regresnaterapia.eu - Stránky Danice Špavelkovej. Môžete u nej očakávať príjemný úsmev a naladenie.

www.dragomirecky.cz - stránky Andreja Dragomireckého, ktorý priniesol regresnú terapiu do Českej republiky